Restaurace TABULE
  • ggfdgd
Rezervace na telefonním čísle:775085986

Závodní stravování - MealBox

Všechno co byste chtěli vědět o závodním stravování

Jídelníček závodního stravování MealBoxu.


Komu je závodní stravování určeno?

Závodní stravování poskytujeme firmám a pracovním kolektivům v místě jejich pracoviště nebo strávníkům v naší restauraci.

Jsme firma/pracovní kolektiv a chtěli bychom odebírat Vaše obědy. Jak postupovat?

Kontaktujte nás na naší emailové adrese mealbox@bluebit.cz, nebo telefonním čísle 608 245 177, nebo osobně u TABULE a zaregistrujte se v našem MealBoxu. Následně budeme akceptovat Vaše objednávky jídel závodního stravování a budeme Vám obědy dodávat.

Jsem jednotlivec či jsme skupinka strávníků a rádi bychom chodili na závodní stravování po dobu obědů k TABULI. Jak postupovat?

Zaregistrujte se do závodního stravování osobně u TABULE. Bude Vám vystavena kartička strávníka, kterou se budete následně prokazovat při odběru obědů.

Jaké jsou podmínky odběrů obědů závodního stravování pro odběry v místě pracoviště?

Stálý odběr obědů. (Počty jsou sjednávány individuálně.) Objednávání počtu obědů a druhu jídla nejdéle den předem do 15:00 hodin.

Jaké jsou podmínky závodního stravování pro konzumaci obědů u TABULE?

Registrace do systému. Nejméně 18 odebraných obědů za měsíc. Objednávání počtu obědů a druhu jídla nejdéle den předem do 15:00 hodin.

Bohužel nemohu chodit na obědy k TABULI každý den, existuje nějaká jiná možnost, jak se zapojit do závodního stravování u TABULE?

Ano existuje! Můžete kombinovat konzumaci obědů u TABULE a ve zbývající dny do počtu 18 za měsíc Vám dodáme oběd formou závodního stravování na pracovišti.

Proč bych se měl/měla kvůli obědu někde registrovat, objednávat si oběd předem? Co mi vůbec závodní stravování přinese?

Pro odběratele závodního stravování poskytujeme obědy ve stejné kvalitě a množství jako ostatním hostům u TABULE. Výhodou je ale podstatně nižší cena, ve které je zahrnuta "množstevní a věrnostní sleva". Pro odběratele závodního stravování také poskytujeme 1x za měsíc voucher na slevu 15% na konzumaci jídel u TABULE mimo dobu obědů. Tento voucher vystavujeme na požádání.

To je skvělá nabídka! Mohu ale ještě nějak ušetřit za moje pravidelné obědy?

Ano, můžete. Pro strávníky v místě pracoviště poskytujeme další slevu při odběru 10 jídel a více na 1 objednávku a dodávku. Pro strávníky u TABULE poskytujeme další slevu při platbě "zálohy" na odebraná jídla v následujícím měsíci předem ve výši 500Kč. Slevy a bonusy se vztahují pouze na jídla mimo polévek.

Jaké je minimální množství dodávaných obědů na pracoviště?

Informujte se prosím na našich kontaktech. V některých lokalitách, pokud jste v blízkém sousedství našich stávajících strávníků, můžeme poskytnout i 1 oběd.

Musím platit za dodávky obědů na pracoviště?

Pokud Vás zaregistujeme do našeho MealBoxu, tak neplatíte žádné extra poplatky.

To je sice hezké, co mně/nám nabízíte, ale co v případě nemoci nebo dovolené? Hrozí nějaká sankce za neodebrání obědu?

Ne, tyto běžné věci neřešíme a stačí nám dát předem vědět, že budete mít volno. V případě nemoci postupujeme u objednaného jídla individuálně podle dohodnutých podmínek s konkrétním odběratelem. Většinou stačí do 8:00 ráno odhlásit oběd z důvodu nemoci. Vždy ale pouze ze zaregistrovaného telefonu nebo emailu.

Jakým způsobem mohu uhradit obědy?

Úhradu můžete provádět hotově nebo stravenkami při vydání pokrmu, pro ověřené strávníky umožňujeme platbu 1x týdně, nebo v případě hromadné úhrady a písemné objednávky fakturou ve zvoleném termínu.

Mám dotaz, který nepopisuje žádnou z uvedených situací?

Přijďte k TABULI a ptejte se, nebo se s námi spojte na některém z kontaktů MealBoxu.


Volná místa:

Přijmeme servírku nebo číšníka.

Do našeho kolektivu přijmeme na "brigádu" samostatného kuchaře. Pozice je vhodná i pro absolventy odpovídající školy, protože kuchaře zaučíme. Více na našem telefonním čísle.

© 2015 BlueBit.cz
Vytvořeno BlueBit.cz s použitím BlueBit.WebCore . Website Template základ na Templatemonster.com .